Sarıyer’in klasiklerinden Pideban Etiler’de 5. şubesini açtı

logo

Sarıyer’in klasiklerinden Pideban Etiler’de 5. şubesini açtı

Sarıyer’in klasiklerinden Pideban Etiler’de 5. şubesini açtı

BSarıyer’in tanınmış siyasetçilerinden ve işadamı, CHP Belediye Meclis Üyesi Hayati Kaptanoğlu ve kardeşlerinin sahibi olduğu Pideban adlı restaurantlar zincirinin beşinci şubesi Etiler’de açıldı.

Pideban Etiler’in açılışında Hayati Kaptanoğlu’nu arkadaş ve dostları yalnız bırakmayarak ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundular.

Daha çok Karadeniz yöresine özgü pide ve çeşitli yemeklerin Cservis edildiği Pideban’da, damak tadına önem verenlerin yeni adresi olacak.

1977’den beri Karadeniz mutfağının en sevilen lezzetlerini İstanbullularla buluşturan Pideban’ın dördüncü şubesi Etiler’de açıldı. Yemeklerin hepsinde geleneksel tariflere sadık kalan Pideban’da  kullanılan malzemelerin yüzde 70’i Karadeniz Bölgesi’nden temin ediliyor. Karadeniz mutfağının seçkin lezzetlerini tatmak İsteyenleri Pideban Etiler’e davet eden Hayati Kaptanoğlu, “Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinci ile faaliyetlerini sürdüren ve Karadeniz pidesi ve Karadeniz yöresel yemeklerinin simgelerinden biri haline Hgelen markamızın devamlılığını sağlamaktır. Faklı lezzetleri nezih bir ortamda kaliteli ve uygun fiyata müşterilerimize sunarken müşteri memnuniyetini de prensip edindik” dedi.

Geniş bahçesi ve terasıyla hizmete açılan Pideban Etiler hem şık hem de samimi bir ortamda müşterilerini ağırlıyor.

Nispetiye Cad. Şehit Ahmet Acarkan Sok. No:1/ B

Etiler İstanbul (Venüs Pastanesi karşı sokağı)

0212 257 77 44

3893 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.