Sarıyer'in Emniyet Müdürü değişti

logo

Sarıyer’in Emniyet Müdürü değişti

Sarıyer’in  Emniyet Müdürü değişti

Sarıyer Emniyet Müdürü Murat Karakaya, Beşiktaş ve Sarıyer’den Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı olurken, Sarıyer’in yeni emniyet müdürü de Ercan Çamırcı oldu.

Selami Altınok’un İçişleri Bakanlığı’na, Mustafa Çalışkan’ın ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasının ardından köklü görev değişimi belli oldu. Emniyetin A kadrosu başta olmak üzere, şube ve ilçelerde de büyük çaplı değişimler yaşandı. Sarıyer de bu değişimden etkilenen ilçelerin başında geliyor. Sarıyer Emniyet Müdürü Murat Karakaya, Beşiktaş ve Sarıyer’den Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı olurken, Sarıyer’in yeni emniyet müdürü de Ercan Çamırcı oldu.

Emniyet Müdürlüğü’nde tayin ve terfilerin ardından beklenen atamlar dün gerçekleşti. Emniyet Müdürlüğüne 3’lü kararname ile asaleten atanan Mustafa Çalışkan ekibini büyük bir kısmıyla çalışmaya devam edecek. İstanbul Emniyet Müdürlüğünün can damarı sayılan İstihbarat, TEM Şube, Organize, Narkotik, Kaçakçılık, Siber şubelerinde murat karakayadeğişiklik yaşanmadı. Ancak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın sorumluluğunu yürtüttüğü görevler, İstihbarat Şubeden Sorumlu Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’ya devredildi. Turanlı, aynı zamanda TEM Şube’den sorumlu oldu.

Karakaya terfi etti

Atamaların bel kemiğini sorumlu müdürler oluşturdu. Mustafa Çalışkan’ın yardımcılığını yürütecek 39 Emniyet Müdürü ve görev alanları belli olurken, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Murat Karakaya, Beşiktaş ve Sarıyer’den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı oldu.

Sarıyer’e Ercan Çamırcı atandı

Değişiklikler ilçelere de yansıdı. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Güngören İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı getirildi.ercancamirci

Ercan Çamırcı Kimdir?

1973 Konya doğumlu olan Ercan Çamırcı, evli ve 1 çocuk babasıdır. 18 yıldır emniyet teşkilatı mensubu olan ve şark görevini Şanlıurfa’da yapan Ercan Çamırcı, İstanbul’da karakol amirlikleri ve şubelerde çeşitli görevler yaptı. Son olarak Güngören Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Çamırcı, yapılan atamalar sonucu Güngören İlçe Emniyet Müdürü oldu.

Eğitim kariyerine farklı alanlarla devam eden Müdür Çamırcı, Felsefe temelli İnsan Kaynakları konusunda ise Yüksek Lisans yapmaktadır.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
4004 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.