SARIYER'İ ANLATAN YARIŞMADA SON BAŞVURU TARİHİ YAKLAŞIYOR

logo

SARIYER’İ ANLATAN YARIŞMADA SON BAŞVURU TARİHİ YAKLAŞIYOR

SARIYER’İ ANLATAN YARIŞMADA SON BAŞVURU TARİHİ YAKLAŞIYOR

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dört Mevsim Yaşayan Sarıyer’ konulu fotoğraf yarışmasında son başvuru tarihi yaklaşıyor. Başvuruları 11 Ağustos’ta sona erecek olan yarışmada çeşitli derecelerde ödül dağıtılacak.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı organizesinde düzenlenen yarışmada profesyonel fotoğraf sanatçıları jüri üyeliği yapacak. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı amatör ve profesyonel herkesin başvuru yapabileceği yarışmada çeşitli ödüller dağıtılacak. Sarıyer’in fotoğrafla belgeleneceği ve fotoğraf severlerin de destekleneceği yarışmaya yoğun ilgi gösteriliyor.

İŞTE YARIŞMANIN ÖDÜLLERİ

Yarışma kapsamında seçici kurul değerlendirmesi 18 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. Sonuçlar ise 25 Ağustos’ta açıklanacak. Ödül töreni, sergi ve kokteyl ile ilgili olarak da kesin sonuçların belirlenmesinin ardından duyuru yapılacak. Yarışma kapsamında birinci 3 bin, ikinci 2 bin, üçüncü de bin 500 TL ödülün sahibi olacak. 2 adet mansiyon ödülü için ise 500 TL para ödülü takdim edilecek. En fazla 20 adet sergileme ve satın almaya değer görülen eserler için ise 200 TL verilecek.

Etiketler: » » » » » »
938 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.