SARIYER'E EĞLENCE'DE FARK GELECEK

logo

SARIYER’E EĞLENCE’DE FARK GELECEK

SARIYER’E EĞLENCE’DE FARK GELECEK

Sarıyer’de turizm ve eğlence alanında yatırım planlaması içerisinde olan genç girişimci Mert Öztürk, yurt dışında faaliyet gösteren şirketi Group Limitless’in farklı bir tarz yaratacağını söyledi.

2008 yılından beri yurt dışında faaliyetlerini sürdüren Group Limitless, artık Türkiye’de de eğlence sektöründe hizmet verecek. Group Limitless’in sahibi Mert Öztürk, hiç denenmemiş, farklılık yaratan, kendilerine özgü yurt dışında kullandıkları konseptleri artık Türkiye’deki eventlerde ve festivallerde uygulayacaklarını açıkladı. 

TÜRKİYE’DE SARIYER’İ DÜŞÜNÜYOR

Türkiye’de ise Sarıyer’de turizm ve eğlence alınında yatırım yapmayı planlayan Group Limitless’in genç girişimci sahibi Mert Öztürk, uzun zamandır Türkiye’de uygulamayı planladıkları projeleri bu yıl hayata geçireceklerini belirterek, “İstanbul’un önde gelen işletmecilerinden biriyle ortaklık görüşmelerimiz devam etmekte ve bazı yabancı firmalarla sponsorluk anlaşmalarımız imza aşamasındadır. Ekibimizde yer almak isteyen girişimci genç arkadaşlara her zaman kapımız sonuna kadar açıktır.”dedi.

KURULUŞUNU KUTLADI

Bu arada, Limitless Group kuruluşunu Ümit Arif Gençay’ın işletmeciliğini yaptığı Times Bar’da kutladı. Limetless Group kurucularından Mert Öztürk, Zafer Gündüz, Emir Belli, Veysel Gültekin güzel bir gece geçirdi. O Ses Türkiye Finalistlerinden Utku Düzkaya’nın sahnesinde yeni yıla ‘Merhaba’ diyen Limitless Group’un kurucuları, 2017’de Türkiye’nin eğlence anlayışına yeni bir boyut getireceklerini söylediler. Mert Öztürk, “Yaz-kış festivallerinde ve İstanbul’un gece yaşamında insanlara adımızla eşleştiği gibi limitsiz bir eğlence vaad ediyoruz.”diye konuştu.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
3465 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.