SARIYER’DEN ÇANAKKALE’YE YARDIM ELİ

logo

SARIYER’DEN ÇANAKKALE’YE YARDIM ELİ

SARIYER’DEN ÇANAKKALE’YE YARDIM ELİ

Sarıyer Belediyesi ekipleri yaraları sarmak ve destek olmak amacıyla, üst üste depremler yaşayan Çanakkale Ayvacık’a gitti.

Belediye Başkanı Şükrü Genç’in talimatıyla kıyafet, ısıtıcı, erzak ve battaniye gibi temel ihtiyaçları karşılayacak malzemeler ile yola çıkan ekipler Çamköy, Taşağıl, Yukarıköy, Tuzla köylerini ziyaret etti. İlçe sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etme şansı da bulan Belediye ekipleri, Sarıyer halkının sevgi ve selamlarını da iletti.

DAYANIŞMA YAPIYORUZ

Belediye Başkanı Şükrü Genç, Çanakkale’de yaşayan tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletirken, “Deprem gerçeğini sürekli gündemde tutmalıyız. Yaraları sarmak elbette önemli fakat daha önemlisi bu yaraların oluşumuna engel olmaktır. Ülke olarak afet konusunda bütünlüklü politikalara ihtiyacımız var. Görmezden gelerek, depremler olduktan sonra destek vererek yeni oluşacak felaketleri engelleyemeyiz. Toplumumuzun temel değerlerinden birisi dayanışmadır. Bugün onu yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Çanakkale’ye giden çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere destek vermek için orada bulunan tüm kuruluşlara teşekkür ediyorum.” dedi.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
1504 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.