Sarıyer’de yılın bürokratı başarılı Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan...

logo

Sarıyer’de yılın bürokratı başarılı Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan…

Sarıyer’de yılın bürokratı başarılı Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan…

2Sarıyer Muhtarlar Derneği tarafından geleneksel olarak her yıl verilen Yılın Bürokratı Ödülü’ne Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan layık görüldü.

Uzun yıllar Sarıyer’de görev yapan Sevgi Arıkan’ın ilçede uygulanan birçok projenin başarıyla yaşama geçirilmesini sağladığı belirtildi.

Arıkan ayrıca muhtarlara yönelik bir seminerde de MERNİS projesinin nasıl uygulanacağı konusunda bilgilendirmede bulunmuştu.

Muhtarlar Derneği tarafından bu akşam Baltalimanı Portex Restaurant’ta ayrıca Yılın Müdürleri seçilen İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Polat ile Park ve Bahçeler Müdürü Yüksel Tutak’a da ödülleri takdim edilecek.

cem1ŞÜKRÜ GENÇ’E MUHTARLAR FEDERASYONU’NUN VERECEĞİ PLAKETE TEPKİ

Öte yandan Sarıyer Muhtarlar Derneği’nin ödül töreninde ayrıca Belediye Başkanı Şükrü Genç’e de İstanbul Muhtarlar Federasyonu tarafından bir ödül plaketi plaketi verileceği belirtildi.1

Bu arada Şükrü Genç’in Muhtarlar Federasyonu’ndan ödül alacağını duyan AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Cemil Özbalta, “Bu neyin ödülü?” diye sordu. Sarıyer Posta’ya açıklama yapan Özbalta, “Belediye Başkanı Şükrü Genç, 5 yılı bulan görev süresinde hangi projeyi gerçekleştirmiş, hangi yatırımı yapmış, kime ne hizmet vermiş. Değerli muhtarlarımızın bu tür değerlendirmeleri çok iyi yapmaları gerekir” dedi.

Cemil Özbalta, Şükrü Genç’e ödül verilmesiyle ilgi daha sonra detaylı bir basın açıklaması yapacağını da bildirdi.

3618 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

#

Sarıyer’de yılın bürokratı başarılı Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan…” için 1 yorum

  1. Turan Tanören : diyor ki:

    Sarıyer havalisinin en çalışkan insanı Segi hanımı canı gönülden tebrik edriz.
    Peki Mustafa Polat’a koskoca bir kazayı pislik içinde bıraktığı ,için mi kendisine ödül veriliyor, Çınaraltı ana caddedeki pisliğin, Doğru Muvakkithane Caddesi’nin köşesinde mahallenin sabah çöpü alındıktan sonra otalığın mezbele gibi olması ve saat 12.00 den önce temizlenmemesinin sebebi nedir?