SARIYER'DE YAŞAYANLAR DİKKAT: TATİLDE EMNİYET YANINIZDA

logo

SARIYER’DE YAŞAYANLAR DİKKAT: TATİLDE EMNİYET YANINIZDA

SARIYER’DE YAŞAYANLAR DİKKAT: TATİLDE EMNİYET YANINIZDA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı süresince yaşanacak olumsuzluklara müdahale için, müracaat edilecek telefon numarası ve mail adreslerini açıkladı. Tatilini Sarıyer’de geçirecek olanlar da sorunlarını paylaşılan adreslere iletebilecek.

Kurban Bayramı’nın huzurlu ve güvenli bir ortamda geçmesi için çalışmalar sürüyor. Bu noktada da İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından bazı tedbirler alındı. Bu tedbirler, bayram süresince aralıksız olarak uygulanacak ve tatil boyunca yaşanacak olası olumsuzlukların önüne geçilmiş olacak. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için mail adresi ve telefon numaraları da Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklandı.

BAYRAMIN SORUNSUZ GEÇMESİ İÇİN 24 SAAT ÇALIŞACAKLAR

Bu sayede, vatandaşların bayramlarını huzur, birlik ve beraberlik içinde geçirmelerine katkı sağlanacak. Vatandaşlar, şikayet ve dileklerini çok kolay bir şekilde bu adreslere müracaat ederek gerçekleştirebilecek. Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane ve Şişli bölgesinde bulunanlar için iletişim adresleri şu şekilde belirlendi:Trafik Ekipler Nöbetçi Amirliği: (212) 2144173 – (212) 2144166 – istanbultrafikdenetleme@egm.gov.tr

Etiketler: » » » » » » » » » »
464 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.