SARIYER'DE YAKILAN EVRAKLAR GEREKSİZMİŞ!- Sarıyer Posta

logo

SARIYER’DE YAKILAN EVRAKLAR GEREKSİZMİŞ!

SARIYER’DE YAKILAN EVRAKLAR GEREKSİZMİŞ!

İstanbul’da Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Reza Zarrab’la ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ilginç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sarıyer’de Zarrab ile ilişkisi olduğu öne sürülen şirketin gözaltına alınan çalışanları yakılan evraklara ilişkin konuştu.

Habertürk’ün haberine göre, Sarıyer‘de evrakların yakılmasına ilişkin olarak gözaltına alınan 17 kişiden 14’ünün ifadesi alındı. Adliyeye sevk edilen 14 kişinin adli kontrol şartı ile serbest bırakılması yönünde karar verildi. Zarrab’ın kara kutusu olduğu öne sürülen sekreter ve 2 muhasebecinin sorguları ise devam ediyor. Çalışanların Sarıyer’deki şirkette yakılan evrakların gereksiz olduğu yönünde ifade verdikleri öğrenildi.

İLGİNÇ DETAYLAR

Soruşturma kapsamında farklı ayrıntılar da yer alıyor. Bunlardan biri de Reza Zarrab’ın tutuklanmasından sonra davaya bakan yargıçlara büyü yaptırmak istediği oldu. Zarrab’ın Hatay, Fas ve Dubai’ye bazı çalışanlarını göndererek, savcı ve hakimlerin göz ve ağızlarının bağlanması için büyü yaptırdığı iddia edildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
291 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.