SARIYER'DE UYUŞTURUCYA KARŞI FARKLINDALIK

logo

SARIYER’DE UYUŞTURUCYA KARŞI FARKLINDALIK

SARIYER’DE UYUŞTURUCYA KARŞI FARKLINDALIK

Sarıyer Ülkü Ocakları, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda duyarlı bir çalışmaya imza atarak, uyuşturucu madde ile mücadeleye dikkat çekmek için iki ayrı program düzenledi.

Sarıyer Ülkü Ocakları, giderek gençlik arasında büyük bir tehlikeye dönüşen uyuşturucu madde ile mücadeleye dikkat çekmek için iki program düzenledi. “Yeni cephemizin adı “Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile savaştır” Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” projesi kapsamında; 24 Mart 2017 Cuma günü Sarıyer Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinde Ülkübord çalışması, 2 Nisan 2017 Pazar günü Sarıyer Cumhuriyet meydanında fotoğraf sergisi düzenledi.

SARIYERLİLERDEN ETKİNLİĞE TEBRİK VE DESTEK 

Her iki etkinlikte Sarıyerli vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, anne ve babalar etkinliklerde görev alan tüm gençleri bu duyarlılıklarından dolayı tebrik etti. Sarıyer Ülkü Ocakları’nın bu konudaki çalışmalarının devam edeceği öğrenildi. İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Vedat Şahin, gençlerin büyük bir tehlikede olduğunu belirterek, bu konuda sonuna kadar mücadele verilmesi gerektiğini belirtti.

Etiketler: » » »
1451 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.