Sarıyer’de silahlı saldırı!.. Vurulanlar arasında bir de bebek var

logo

Sarıyer’de silahlı saldırı!.. Vurulanlar arasında bir de bebek var

Sarıyer’de silahlı saldırı!.. Vurulanlar arasında bir de bebek var

Sarıyer’de iki kişi arasında nedeni öğrenilmeyen tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle silahlar konuştu. Adı öğrenilmeyen şahıs, tartıştığı Kamer adlı arkadaşını silahla vurduktan sonra çevreye rastgele ateş açtı. Saldırıda birisi bebek olmak üzere 4 kişi yaralandı.

3Olay saat 16.00 surlarında meydana geldi. Sarıyer Merkez’de bulunan Sarıyer Deresi Caddesi üzerinde bir araya gelen ve arkadaş oldukları iddia edilen iki kişi tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu silahın çeken şahıs, Kamer adlı arkadaşını silahla vurup olay yerinden kaçtı. Şahıs kaçarken de silahını ateşlemeye devam etti.  Adeta etrafa kurşun yağdıran şahsın silahından çıkan kurşunlar birisi bebek olmak üzere 4 kişin yaralanmasında neden oldu. Annesinin kucağında olan 2 yaşındaki bebek karın boşluğundan yararlanırken annesi de kolundan yararlandı. Silahlı saldırıya uğrayan Kamer adlı gencin karnından vurulduğu ve Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ameliyata alındığı belirtildi.

????????????????????????????????????

Olaya dair  emniyet yetkililerinden henüz bir açıklama gelmezken olaya karıştıkları iddia edilen 3 kişinin gözaltına alındığı iddia edildi. Olaya ilişkin geniş çaplı soruşturma başlatılırken  saldırının meydana geldiği alanda 11 tane mermi kovanı bulundu.

 

Etiketler: » »
26900 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.