SARIYER’DE ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

logo

SARIYER’DE ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

SARIYER’DE ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan “Dört Mevsim Yaşayan Sarıyer” konulu fotoğraf yarışması için başvurular başladı.

 

İstanbul’un mavisini ve yeşilini bir arada barındıran eşsiz ilçelerinden Sarıyer’de, amatör ve profesyonel herkesin başvurabileceği bir fotoğraf yarışması başlıyor. TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) onaylı yarışma, fotoğraf sanatına gönül verenleri desteklemeyi ve Sarıyer’in güzelliklerini belgelemeyi amaçlıyor.

BİRİNCİYE 3000 TL ÖDÜL

Birinciye 3000 TL, ikinciye 2000 TL, üçüncüye 1500 TL ödül verilecek yarışmada, İlk üçe giremeyen fakat Anılmaya değer bulunan 2 eser için de 500’er TL mansiyon ödülü verilecek. Bununla birlikte Sarıyer Belediyesi tarafından 1000 TL özel ödül içeren yarışmada sergileme ve satın almaya uygun görülen eser de 200 TL sahibi olacak.

SON BAŞVURU 11 AĞUSTOS

Birçok profesyonel fotoğraf sanatçısının jüri üyeliği yaptığı Sarıyer Ödüllü fotoğraf yarışması için son başvuru tarihi 11 Ağustos 2017. Sonuçlar 25 Ağustos 2017 tarihinde açıklanacak.

 Başvuru koşulları, ödüller ve detaylar için;

 

Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cad. No:85 Sarıyer
Tel: 444 1 722 / 1514

E-posta: dilekkarafazli@gmail.com

Etiketler: » » » » » »
699 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.