Sarıyer’de korkunç olay

logo

Sarıyer’de korkunç olay

Sarıyer’de korkunç olay

Sarıyer’de bir otomotiv şirketinde çalışan adam Ayazağa’daki ormanlık alanda eşine veda mektubu bırakıp kendini ağaca astı. Adam, etraftan geçen çocuklar tarafından ağaca asılı halde bulundu.

Sarıyer Ayazağa’daki ormanlık bir alanda yaşanan olayda edinilen bilgilere göre, bir otomotiv şirketinde tamirci olarak çalışan 2 çocuk babası 47 yaşındaki Kenan Aktaş, sabah erken saatlerde iş yerine geldi. Bir süre iş yerinde oyalanan Aktaş, sosyal medya hesabından intihar edeceğine dair bir not paylaştı ve aracına binerek Ayazağa’daki ormanlık alana geldi. Eşinin sosyal medya hesabından intihar notu paylaştığını gören Gülizar Aktaş ise tüm çabalarına rağmen kendisine ulaşamadı.

“Ağaca asılmış halde bulundu”

Eşine ulaşamayıp telaşlanan Gülizar Aktaş önce iş yerini aradı ve eşinin İş yerinden sabah saatlerinde ayrıldığını öğrendi. Bunun üzerine polisi arayarak eşinin intihar edebileceği ihbarında bulundu. İhbar üzerine aramaların devam ettiği sırada okullarından çıkan 4 çocuk, saat 16.30 sıralarında ormanlık alanda Kenan Aktaş’ı ağaca asılmış halde buldu.

Panik halinde koştular

Gördükleri olay üzerine panik halinde koşmaya başlayan çocukları, o esnada mezarlık ziyareti için orada bulunan Fuat Haktanır durdurdu. Çocukların olayı anlatması üzerine Haktanır polisi arayıp ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri asılı halde bulunan şahsın Kenan Aktaş olduğunu belirledi.

Etiketler: » » » » » » »
4695 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.