SARIYER'DE DE BULUNAMAMIŞTI: AİLESİ ONDAN BİR HABER BEKLİYOR

logo

SARIYER’DE DE BULUNAMAMIŞTI: AİLESİ ONDAN BİR HABER BEKLİYOR

SARIYER’DE DE BULUNAMAMIŞTI: AİLESİ ONDAN BİR HABER BEKLİYOR

15 Temmuz günü Beşiktaş Arnavutköy’den denize giren ve akıntıya kapılı kaybolan 17 yaşındaki Furkan Yıldırım hala bulunamadı. Sarıyer’de Kilyos bölgesinde de aranan Yıldırım’ın acılı ailesinin bekleyişi sürüyor.

Oğlunun kaybolmasının üzerinden tam 52 gün geçtiğini kaydeden acılı baba Memduh Yıldırım, hiçbir gelişme olmadığını söyledi. Aile olarak çadırda beklediklerini dile getiren Yıldırım, Sahil Güvenlik ekibinin aramasının sürdüğünü belirtti. Kurban Bayramı’nı da aynı noktada geçirdiklerini ifade eden Yıldırım, akrabalarının kendilerini yalnız bırakmadığını söyledi. Ölü ya da diri olarak çocukların istedi.

“BAYRAMI YAŞAYAMADIK”

Furkan’ın annesi Kezban Yıldırım da bayramı yaşayamadıklarını ifade etti. Çocuklarının bulunduğu gün bayram edeceklerini belirten Yıldırım, eve gitmediklerini, eşinin işini bıraktığını söyledi. Çocukları bulunana kadar ayrılmayacaklarını belirten anne Yıldırım, “Oğlumun doğum günü de yaklaşıyor. Uyuyamıyoruz. Burada sabaha kadar oturmaktayız. Gecemiz ve gündüzümüz yok” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
828 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.