Sarıyer’de akıl almaz cinayet

logo

Sarıyer’de akıl almaz cinayet

Sarıyer’de akıl almaz cinayet

Maslak’ta bir şahıs, alacak-verecek meselesi yüzünden demir çubukla öldürdüğü kuzenini bıçakla parçalayarak parka gömdü.

mehmet tunç cinayetMaslakta 20 bin lira para istediği dayısının oğlunu olumsuz yanıt alınca, gece bekçisi olarak çalıştığı iş yerine çağırarak başına demir çubukla vurarak öldüren, daha sonra cesedi 5 parçaya ayırarak kazdığı çukura gömen şüpheli polis tarafından yakalandı. Polisteki ifadesinde suçunu itiraf eden Yavuz K.(36)’nın cinayet ve sonrasını tüm detayları ile anlattığı öğrenildi. Yavuz K.’nın cinayetten iki gün sonra işyeri güvenlik kamera kayıtlarını yok etmek için yangın çıkardığı, ancak alevlerin büyümesi üzerine kendisinin de yaralandığı öğrenildi. Bu yangında prodüksiyon ve reklam işi yapan şirkette 5 milyon dolarlık zarar meydana geldiği belirtildi.

Kuzeni gözaltına alındı

6 Eylül 2015 tarihinde polise başvuran 33 yaşındaki Mehmet Tunç’un yakınları, onun esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğunu söyleyerek yardım istedi. maslak-cinayetPolis tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada Mehmet Tunç’un son olarak kuzeni Yavuz K.’nin Maslak, Atatürk Organize oto sanayi sitesindeki prodüksiyon ve reklam şirketinde gece bekçiliği yapan kuzeni Yavuz K.’nın yanına gittiği tespit edildi. Polis güvenlik kamera görüntülerinde saat 21.00 sıralarında binaya giren Mehmet Tunç’un bir daha dışarı çıkmadığını tespit edince Kuzen Yavuz K. gözaltına alındı.

Cinayeti itiraf etti

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği’ne getirilerek sorgulanan Yavuz K. önce Mehmet Tunç’un yanına hiç gelmediğini söylerken kamera kayıtlarının kendisine gösterilmesi üzerine işlediği vahşi cinayeti itiraf etti.

Etiketler: » » » » » » »
5406 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.