SARIYER POSTA’NIN MANŞETİ MECLİS’E TAŞINIYOR

logo

SARIYER POSTA’NIN MANŞETİ MECLİS’E TAŞINIYOR

SARIYER POSTA’NIN MANŞETİ MECLİS’E TAŞINIYOR

CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, Sarıyer Posta’yı ziyaret etti.   

Milletvekili Didem Engin bugün, Sarıyer Posta Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’yla yaklaşık 40 dakika süren bir görüşme gerçekleştirildi. Önemli konuların konuşulduğu görüşmede, meclis’in tatile girmesiyle birlikte esnaf ve muhtar ziyaretlerini sıklaştıracağını söyleyen Engin, Sarıyer Posta’yı da ilgiyle takip ettiğini belirtti. Gazetemizin, “Köy’e 21 Dava” manşetiyle yakından ilgilenen Milletvekili Engin, konuyu araştıracağını ve gerekirse TBMM’ye taşıyacağını söyledi.

ÇANAKKALE’DE NELER KONUŞULACAK?

Milletvekili Engin, Adalet Yürüyüşü’yle başlayan toplumun en geniş kesimleriyle birlikte adaletsizlere karşı mücadelenin, Çanakkale’de yapılacak kurultayla devam edeceğini dile getirerek, “Çanakkale Kurultayı tüm halkımıza açık olarak yapılacak. Burada 7 ana başlıkta adaletsizlikler ele alınacak.” dedi.

İLK DEFA SARIYER POSTA’DA

Basına henüz duyurulmayan bu ana başlıkları Milletvekili Engin ilk defa Sarıyer Posta’ya açıkladı.  Tartışma başlıkları şu şekilde: “Yargıda Adalet, Devlette Adalet, Seçimde Adalet, Gelir Dağılımda Adalet, İnanç Adaleti, Yaşam Adaleti.” Engin, bu başlıklar çerçevesinde ele alınacak sorunlara kurultayda somut öneriler getirilerek daha çok ses çıkaran daha fazla eylem yapan bir muhalefet gerçekleştirileceğini kaydetti.

Etiketler: » » » » » » » » »
2890 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.