Sarıyer Posta internet gazeteciliğinde de önde....

logo

Sarıyer Posta internet gazeteciliğinde de önde….

Sarıyer Posta internet gazeteciliğinde de önde….

1ASarıyer’de yayın hayatına girdiğinden bu yana, ilkeli, objektif ve özgür habercilik anlayışıyla, çizgisinden sapmadan halkı bilgilendirip, aydınlatan Sarıyer Posta, gelişen çağa ayak uydurup internet gazeteciliğinde de önde gidiyor.

İlçede yayınlanan gazeteler arasında sayfa sayısı, düzenli yayın aralığı, haber adedi ve çeşitliliği, ilan reklam ve tanıtım yazıları dikkat çekip, tercih edilen Sarıyer Posta’ya ait web sitesi her gün ön binlerce okuyucu tarafından tıklanıyor.

Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ile Haber Müdürü Tuncay Dağlı tarafından her aşaması titizlikle hazırlanıp, okuyucuya sunulan Sarıyer Posta, kendine olan güven ve tercihi sonuna kadar hak etmeye çalışıyor.

Bazı internet siteleri okuyucu oranını yüksek göstermek için teknolojik hilelere başvurup, tıklanma sayısını sanal olarak yükseltirken, habercilikte olduğu gibi bu konuda da doğrudan ayrılmayan Sarıyer Posta’ya ait internet sayfasının en alt kısmındaki mavi renkli sayaçtan günlük, aylık ve yıllık olarak istatistiki bilgiler her an edinilebiliyor.

Bizi tercih eden, haberi her gazetede bulan ancak doğrusunu Sarıyer Posta’dan okuyan tüm vatandaşlarımıza bu ilgi ve güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz.

933 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.