Sarıyer Market 11. şubesini Maden’de açtı

logo

Sarıyer Market 11. şubesini Maden’de açtı

Sarıyer Market 11. şubesini Maden’de açtı

Sarıyer genelinde geniş bir hizmet ağı sunan Sarıyer Market, Maden 2’de 11. mağazasını görkemli bir şekilde açtı.

Sarıyer Market’in açılışına Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, Paşafırını sahibi Nedim Kaya, Üçler Market sahibi Cemal Parlak, çok sayıda esnaf ve Sarıyerli vatandaş katıldı.

img_553935 kardeşimiz burada istihdam edecek”

Kaymakam Bilgin Sarıyer Market’in Sarıyer’de doğan bir firma olduğunu belirterek açılışı kurdele keserek gerçekleştirdi. Bilgin, “Sarıyer Marketimizin 11. halkasını birlikte açıyoruz. Öncelikle Sarıyer Market Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Bey ve ekibini tebrik ediyorum. Yeni marketimizde 35 kardeşimiz istihdam edecek. Açmış olduğumuz iş yerlerinde ilk sorduğum soru, kaç kişinin istihdam edeceği oluyor. Bunun yanında tedarikçileri de saydığımız zaman, çok daha fazla kişinin burada istihdam edileceği görünüyor. İhsan beyi tebrik ediyorum, iş yerimizin mahallemize ve çevremize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, bereketli olmasını diliyorum. Katılımcılara da teşekkür ediyorum, bereketli bir günde açılışımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi.

“Hedefimiz, Sarıyer halkına kaliteli hizmet sunmak”

Yükselen değer Sarıyer Market’in Sahibi İhsan Korkmaz ise, “11. Mağazamızın açılışını değerli katılımcılarımızla gerçekleştirdik. Bizim hedeflerimiz kaliteli ve güzel mağazalar yaparak Sarıyer halkına hizmet etmek. Sarıyer istihdamını sağlamaya çalışıyoruz. Burada 40’ın üstünde insan çalışacak, aileleri ile birlikte 100’ü aşkın kişi oluyor. Tek hedefimiz Sarıyer’e layık bir şekilde kaliteli hizmet sunmak.” dedi.

Paşafırını’ndan pasta jesti

Açılış ardından market içerisinde reyonları gezen Kaymakam Bilgin, et ürünlerine yoğun ilgi gösterdi ve çok beğendi. Paşafırın tarafından açılışa özel hazırlanmış pastayı, Kaymakam Bilgin, market yönetimi ve Paşafırın sahibi Nedim Kaya birlikte kesti. Son olarak katılımcılarla beraber vakit geçiren Kaymakam Sarıyer’in sorunlarına ilişkin kısa bir süre sohbet etti.img_5560

Etiketler: » » » » » » » » » »
4170 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.