Sarıyer Kartalları'ndan anlamlı gece

logo

Sarıyer Kartalları’ndan anlamlı gece

Sarıyer Kartalları’ndan anlamlı gece

Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği, birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Beşiktaş camiası, Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği gecede bir araya geldi. Gecede, 92 yaşındaki Meryem Nine yılın annesi seçildi.

 

2Kurulduğu günden beri hayatın her alanında yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ve başarılı çalışmalarından dolayı herkesin gönlünde taht kuran Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği, muhteşem bir geceyle 2.kez bir araya geldi. Kireçburnu’nda bulunan Vilayet Evleri’nde düzenlenen geceye Beşiktaş Basketbol Şube Sorumlu Yöneticisi Hakan Özköse, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşgun, Beşiktaş’ın eski teknik direktörü ve Divan Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Kara, Dr. Cengiz Alp ile çok sayıda davetli katıldı.

Yılmazel: 38 sosyal projeye imza attık

1 - KopyaOldukça coşkulu geçen gecede bir konuşma yapan Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Birol Yılmazel, tüm amaçlarının Beşiktaş’a hizmet etmek olduğunu söyleyerek, “2014 yılının Ağustos ayında büyük özverilerde bulunarak, Beşiktaşımıza maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla kurulan derneğimiz, bugüne kadar istikrarlı bir biçimde, dimdik ve çizgisini bozmadan büyüyerek mücadelesine devam etmektedir. 2015 yılında 38 sosyal projeye imza attık. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolunda cebindeki son kuruşunu Beşiktaş için harcayan taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Ne yazık ki Beşiktaşımıza destek vermeyen birçok derneğimiz var. Bu derneklerin bir an önce toparlanıp menfaat beklemeden maddi ve manevi destek sağlamalıdır.

Coşgun: Çarşı Türkiye halkına çok şey öğretti

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yoğun programından dolayı geceye katılamadığını belirten Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşgun, COŞGUN“Ben Galatasaraylıyım, ama şu an takım seçme hakkım olsaydı hiç düşünmeden Beşiktaşlı olurdum. Çünkü büyük takımın, büyük taraftarı Türkiye halkına çok şey öğretti. Haksızlığa karşı duran, zulme boyun eğmeyen, sloganlarıyla herkese ders veren büyük taraftarın önünde saygıyla eğiliyorum. Bunlardan dolayı şampiyonluk Beşiktaş’a yakışır” ifadeleri karşısında salondaki herkes ayakta alkışladı.

Geceye katılanlara plaket verildi. Plaket töreninden sonra davetliler marşlar ve oyun havaları eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Haberin devamı gazetemizin 95. sayısında tüm detaylarıy yer alacak.

11

Etiketler: » »
2052 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.