Sarıyer Gençliğinin uyuşturucuyla savaşı

logo

Sarıyer Gençliğinin uyuşturucuyla savaşı

Sarıyer Gençliğinin uyuşturucuyla savaşı

768881596Sarıyer gençliği, gençleri uyuşturucu konusunda bilgilendirme ve uyuşturucu satışını engelleme konusunda sıkı bir mücadelenin içine girdi.

Sarıyerli Gençlik, günden güne yayılan ve Türkiye’nin en önemli sorunları arasında yer alan uyuşturucu sorununa karşı mücadele başlattı. Gerek yeni nesli uyuşturucuya karşı uyarmak, gerek uyuşturucu kullanan arkadaşlarını bundan vazgeçirmek konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapan Sarıyerli gençler, uyuşturucu satışını engelleme konusunda da mücadele ediyor.
Sarıyerli gençler, Köfte Hüseyin olarak bilinen Hüseyin Bayraktar’ın ruhuna okunan Kuran tilavetinden sonra bir araya gelerek yaptıkları açıklamada, uyuşturucuyla mücadele konusunda kararlı olduklarının altını çizdiler. Sarıyerli gençler, bu konuda her kesimden ve özellikle de emniyet güçlerinden destek istediler.
Öte yandan bir grup genç; bir gece önce uyuşturucu sattıklarına şahit oldukları kimselerle mücadele ederek ilçe emniyetine teslim ettiklerini, fakat emniyette uyuşturucu sattıkları iddia edilen kişilerin ifadelerinin ardından serbest bırakıldığını iddia etti. Sarıyerli gençler ayrıca uyuşturucuyla mücadele eden duyarlı gençlerin gözaltına alınmasına da tepki gösterdi.

Etiketler: » »
1836 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.