SARIYER EMİN ELLERDE!

logo

SARIYER EMİN ELLERDE!

SARIYER EMİN ELLERDE!

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne son atamalarla birlikte ilçeyi yakından tanıyan iki Emniyet Müdür Yardımcısı göreve getirildi. Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atanırken, diğer Emniyet Müdür Yardımcısı koltuğuna ise Sarıyerli bir polis şefi olan Selma Gençkaya atandı.

Sarıyer’de 15 aydır başarıyla görev yapan Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’ya iki tecrübeli isim yardımcı olarak atandı. İlçede 6 yıldır Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri olarak görev yapan İhsan Süngü ile 4 yıl süreyle Sarıyer’de komiser yardımcılığı görevinde bulunan Selma Gençkaya Ercan Çamırcı’ya yardımcı olarak atandı. Sarıyer Posta Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu yeni atanan iki emniyet müdür yardımcısını makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

SARIYER’İN POLİS ABİSİ

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Son yapılan atamada bu göreve getirilen Süngü, 6 yıldan fazla bir süreyle Şehit Şeker Aktaş Karakol’unda görev yapmıştı. Karakol amirliği görevindeyken vatandaşın sorunlarıyla yakından ilgilenmesi nedeniyle Sarıyerliler’in ‘Polis abi’si olarak anılan İhsan Süngü’nün bu ataması ilçede sevinçle karşılandı. 30 yıllık meslek hayatı olan İhsan Süngü, Hatay, Şırnak, Mersin, Diyarbakır ve İstanbul’da görev yaptı. Özel Harekat Şubesi’nde uzun yıllar görev yapan Süngü, son görev yeri olan Sarıyer Merkez Şehit Şeker Aktaş Karakolu onun için ilk ve son ‘karakol’ görevi oldu. Makamında yeni görevi nedeniyle ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Levent Pehlivanoğlu’na konuşan Süngü, “Sevdiğim bir yerde hizmet vermek apayrı bir gurur veriyor. Sorumluluğum arttı. Bu sorumluluğa layık olmak için gecemi gündüzüme katıp hizmet edeceğim. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Ercan Müdürümle çalışmak ayrı bir heyecan! Sarıyer’e geleli bir yıldan biraz fazla oldu ancak bu süre içerisinde kendini hemen ispat etti. Bu yüzden onun yanında çalışmak beni çok mutlu etti.”dedi.

SARIYER’E SARIYERLİ MÜDÜR YARDIMCISI

İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı’na Bayrampaşa Çevik Kuvvet Birlik Amiri görevinden atanan Selma Gençkaya’da Sarıyer’i yakından tanıyan bir isim. Selma Gençkaya hem Sarıyerli, hem de 2001-2005 yılları arasında Sarıyer’de Tarabya Karakolu’nda komiser yardımcısı olarak 4 yıl boyunca görev yaptı. Sarıyer’i yakından tanıyan yeni Emniyet Müdür Yardımcısı Gençkaya, “Bölgeyi biliyor olduğum için daha fazla faydalı olacağıma inanıyorum. Sarıyer’de komiser yardımcısı olarak görev yaptım. Hem de 1982 yılından beri Sarıyer’de oturuyorum. Ben Sarıyerliyim!”diye konuştu.

 

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » »
5455 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.