SARIYER CUMHURİYET ALANINI DOLDURAN DEV İFTAR

logo

SARIYER CUMHURİYET ALANINI DOLDURAN DEV İFTAR

SARIYER CUMHURİYET ALANINI DOLDURAN DEV İFTAR

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, tarafından Sarıyer Merkez’de düzenlenen iftar yemeğine Sarıyerliler büyük ilgi gösterdi.  

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en derinden hissedildiği Ramazan Ayında düzenlediği mahalle iftarlarına devam ediyor. Ramazan Ayı boyunca her gün farklı bir mahallede kurulan iftar yemeği Sarıyer Cumhuriyet Meydanını doldurdu. Binlerce Sarıyerli’nin katıldığı iftar yemeğinde AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yönetimi, iftar yemeğine katılan herkesle tek tek ilgilenerek sorunlarını dinledi.

Açılan oruç sonrası yapılan duanın ardından söz alan, Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, “Siz değerli konuklarımızla birlikte güzel bir Ramazan gününde iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bu yemeğin organize edilmesinde emeği geçen başta İstanbul Büyükşehir Belediyemize, arkadaşlarıma ve katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. Birlikten kuvvet, hep birlikte yenen yemekten de bereket doğar. Her günümüzün böyle güzel geçmesini diliyorum” dedi.

Etiketler: » » » » » »
1400 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.