Sarıyer 1-1 beraberliğe razı oldu taraftar tatmin olmadı

logo

Sarıyer 1-1 beraberliğe razı oldu taraftar tatmin olmadı

Sarıyer 1-1 beraberliğe razı oldu taraftar tatmin olmadı

08Sarıyer’in Gümüşhane karşısında 1-1 beraberliğe razı olduğu karşılaşmanın skoru taraftarı tatmin etmedi. Geçen hafta “Şükrü Genç istifa” seslerinin yükseldiği tribünlerden yine aynı slogan yayıldı. Karşılaşmayı izleyen Belediye Başkanı Şükrü Genç’in morali bozulmuş olsa da karşılık vermedi.

Beraberlik serisine bugün kendi sahasında bir yenisini daha ekleyen Sarıyer ilk yarısını 0-0 tamamladığı Gümüşhane maçından da yine beraberlikle ayrıldı: 1-1. Karşılaşma boyunca takımı destekleyen lacivert-beyazlı ekibin taraftarı ilk yarının 0-0 bitmesi ile protesto sloganı atmaya başladı ve tribünlerden “Şükrü Genç istifa sesleri yükselmeye başladı.

01ÖFKELENDİ AMA KARŞILIK VERMEDİ

Maçı şeref tribününden Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun, CHP Belediye Meclis Üyesi ve Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Gökan Zeybek, MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban ve protokol üyeleriyle birlikte izleyen Şükrü Genç, ilk yarı sonunda oturduğu yerden kalkıp kulise giderken, stadyuma yayılan “Şükrü Genç istifa” sloganından rahatsız olsa da karşılık vermedi.

İçeriye doğru yürürken bir ara durup seyirci tribünlerinden yana bakan 100Genç daha sonra kulise geçip çay içti. Yöneticilere ayrılan kulis odasında otururken öfkeli olduğu gözlenen ve içeride bulunanlara yüksek sesle konuşan Genç, hakkında basında yazılanlar konusunda eleştiride bulunup, “Kim ne yazarsa yazsın umurumda değil. Benim yapacak çok işim var, hem de çok” dedi.

 

1812 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.