Sarıyer Belediyesi’nden protokole iftar

logo

Sarıyer Belediyesi’nden protokole iftar

Sarıyer Belediyesi’nden protokole iftar

635110821668298544Sarıyer Belediyesi tarafından verilen protokol iftarına, Sarıyer’de görev yapan kamu kurumlarının yetkilileri ile yabancı ülke temsilcileri de katıldı.

Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi bahçesinde verilen iftar yemeğinin açılış duasını Sarıyer Müftüsü İbrahim Gemici yaptı. Gemici’nin ardından kürsüye gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptığı konuşmada, “Rızkı paylaşmaya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Olması gereken çok önemli bir şey var ki; Ramazan ayının öncelikle paylaşımcılığı, birlikteliği, barışı ve huzuru temsil etmesinin insanlık için mutlaka ibret alınması ve takip edilmesi gereken bir dönem olduğu akıllardan çıkarılmamalıdır. 635110819848109172Birliktelik, özellikle insanların aynı coğrafyayı paylaşan, inanışı ne olursa olsun, siyasi görüşü ne olursa olsun, insanları bir arada, dostça ve kardeşçe herkesin birbirini anlayacağı şekilde sofrasında ekmeğini paylaşmasının önemi çok büyük” dedi.

635110820481152529Protokol iftarına, İspanya, İsrail ve Almanya Başkonsolosluk yetkilileri, Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Erdal Çoban, şehit ve gazi aileleri, huzurevi sakinleri, ilçe bürokratları, Sarıyer Belediye Meclisi üyeleri, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları, basın mensupları ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.

BAŞKAN GENÇ MHP’LİLERİN ARASINDA

Sarıyer Belediyesi’nin iftarına katılan MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban ile MHP Belediye Meclis Üyeleri Osman Güloğlu ve Abdullah Erol Akkuş’la iftarın verildiği yerde bir araya gelip, fotoğraf çektiren Başkan Genç, konuklarına özel ilgi gösterdi.

1916 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.