SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ ADIYAMAN’DA-Sarıyer Posta

logo

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ ADIYAMAN’DA

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ ADIYAMAN’DA

Galatasaray ve Kulüpler Birliği Başkanı Dursun Özbek, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Kalkancı’ya ziyarette bulundu. Ziyarette Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Taşar da yer aldı.

Ziyarette Özbek, Adıyaman Valiliği’nin onur defterini imzaladı. Burada açıklamalarda bulunan Özbek, video hakem uygulamasına değindi. Uygulamanın yakın zaman içerisinde hayata geçirileceğini kaydeden Özbek, porno izle bunun tartışmaların çoğunu ortadan kaldıracağını belirtti. Hakem hatalarının asgariye indirileceğini vurgulayan Özbek, “Hakem oyunun içerisinde bazen pozisyon içinde ya da dışında kalabiliyor. Tam takip edemiyor.  Bu uygulama ile bu sorunların önüne geçilecek” değerlendirmesinde bulundu. Özbek, yabancı oyuncu kuralının gündemlerinde olmadığının altını çizdi.

VALİYE FORMA HEDİYE EDİLDİ

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ise Özbek, Genç ve Taşar’ı Adıyaman’da konuk etmekten büyük mutluluk duyduklarının altını çizdi. Özbek tarafından Kalkancı’ya 02 numaralı Galatasaray forması hediye edildi.

Etiketler: » » » » » » » » »
643 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.