Sarıyer Akademi’de ilk ders başladı

logo

Sarıyer Akademi’de ilk ders başladı

Sarıyer Akademi’de ilk ders başladı

Sarıyer Belediyesi tarafından sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilere destek olmak amacıyla kurulan Sarıyer Akademi’de ilk ders başladı.

sarıyer akademiLise son sınıf öğrencilerinin ders başı yaptığı Akademi’de 28 Eylül tarihine kadar hızlandırılmış program uygulanacak. Eğitim-öğretim yılı öncesi uygulanan yoğun program kapsamında Sarıyer Akademi öğrencileri, 28 Eylül’e kadar 42 saat ders ve 28 saat etüt olmak üzere toplam 70 saat ders alacaklar. Okulların açılmasından sonra ise dersler haftada 16 saat olarak devam edecek.

Görey:  Eğitimde Örnek Proje Üretmek İstiyoruz

Sarıyer Akademi’de ilk dersin başlamasından duyduğu heyecanı dile getiren Akademi Genel Koordinatörü Sami Görey, “Sarıyer Akademi’ye öğrencilerin ve ailelerin ilgisi oldukça yoğun bu da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Amacımız Sarıyer’deki öğrencilere, velilere ve öğretmenlere bu alanda dokunmak. Belediye başkanımız Sayın Şükrü Genç’in vizyonu ile eğitimde örnek proje üretmek istiyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum’’ dedi.

Etiketler: » » » » » » »
2063 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.