MASLAK'TA FACİADAN DÖNÜLDÜ

logo

MASLAK’TA FACİADAN DÖNÜLDÜ

MASLAK’TA FACİADAN DÖNÜLDÜ

Yoğun kar yağışı Sarıyer’de birçok yerde saçak ve tentelerin çökmesine neden oldu. Biriken karlar Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde de binanın önüne yapılan saçağın çökmesine neden oldu!

 Maslak Atatürk Oto Sanayii Sitesi kar mağduru! Yoğun yağan kar nedeniyle oluşan birikintiler Atatürk Oto Sanayi’nin içerisine araçların girmesine engel oluyor. Bununla birlikte beş gün süren kar nedeniyle Sanayi Sitesi’nin önündeki saçak çöktü.

Oto Sanayi Sitesi’nin sac saçağı karın ağırlığına dayanamayarak dün gece çöktü. Çatı saclarının altında onlarca araç kalırken büyük miktarda maddi hasar meydana geldi. Sanayi Sitesi’ndeki esnaf kendi imkanlarıyla kar temizleme çalışması yaparken, çöken çatının da kaldırılması için yine esnaf kendi imkanlarını kullandı.

ARAÇLAR İÇERİ GİREMİYOR

Bu arada günlerdir yağan kar Sarıyer’in birçok noktasında olduğu gibi Oto Sanayi Sitesi’nde de hayatı olumsuz etkiledi. Sanayi Sitesi’nin içerisinde biriken karlar yolları kapatırken, araçların giriş çıkışları da engellendi. Esnaf yolları kendi imkanlarıyla açmaya çalışırken, bugün kar yağışı dinmesine rağmen henüz temizleme çalışmalarının başlamaması esnafı mağdur ediyor.

http://www.sariyerposta.com/

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
2791 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.