SAHTEKARLAR HER YERİ KULLANIYOR!

logo

SAHTEKARLAR HER YERİ KULLANIYOR!

SAHTEKARLAR HER YERİ KULLANIYOR!

Son günlerde çeşitli kurum ve kuruluşların adını kullanan sahtekarlar, Sarıyer’de vatandaşları yanıltarak, ticari menfaatler sağlıyor.

Özel Sarıyer Tıp Merkezi tarafından yapılan açıklamada kurumun adı kullanılarak, çeşitli ürünler satıldığını, bu kişilere adlanılmaması uyarısı yapıldı.

POLİSE ŞİKAYET EDİN!

Son zamanlarda bazı sahtekarlar Sarıyer’i üs haline getirdi. Özel Sarıyer Tıp Merkezi’nin adını kullanan kişi veya kişiler, çeşitli ürün satışı yaptığı belirtildi. Özel Sarıyer Tıp Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Özel Sarıyer Tıp Merkezi adını kullanarak, telefon ile gıda takviyesi,performans artırıcı vs. gibi ürün satışı yapılmaktadır. Kuruluşumuzun kesinlikle böyle bir ürün satışı yoktur. dolandırıcılık mağduru olmamak için lütfen bu tip gelen telefonlara asla itibar etmeyiniz. Arayanları lütfen telefon numarası ile birlikte en yakın Polis Merkezi’ne giderek şikayetçi olunuz.”denildi.

ENGELLİLERİ DE KULLANIYORLAR

Bu arada Özel Sarıyer Tıp Merkezi’nin adının kullanılmasına benzer bir başka olay ise engellilerle ilgili son günlerde yapıldığı ortaya çıktı. Engellilerin adını kullanan bazı kişilerin Sarıyer dışından gelerek, vatandaşların manevi duygularını kullanıp, “Engellilere yardım yapıyoruz.”adıyla para topladıkları belirtiliyor. Bu konuyla ilgili Sarıyer Posta’nın geniş kapsamlı bir çalışmasını haber olarak önümüzdeki günlerde siz okurlarımızla paylaşacağız.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
4214 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.