RÜZGAR ÇATIYI UÇURDU

logo

RÜZGAR ÇATIYI UÇURDU

RÜZGAR ÇATIYI UÇURDU

Sabah saatlerinde başlayan şiddetli rüzgar ve fırtına bir binanın çatısını başka bir evin bahçesine uçtu.

Sarıyer’de bir binanın çatısı şiddetli rüzgar nedeniyle başka bir evin bahçesine uçtu. Evlerinin kapısı komşularının çatısıyla kapanan aile içeride mahsur kaldı. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, uçan çatının altında bir aracın kaldığı öğrenildi.

İTFAİYE VE BEDAŞ MÜDAHALE ETTİ

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bulunan Oltu Sokak üzerinde, sabahın erken saatlerinde meydana gelen olayda dört katlı bir binanın çatısı, bulunduğu sokağa ve başka bir evin bahçesine uçtu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve BEDAŞ ekipleri geldi. Bahçeye uçan çatı evin kapısının kapanmasına neden oldu. Binada mahsur kalanlar evin çatısına çıkarak, itfaiye ekiplerine yaralanmadıklarını, ancak içeride mahsur kaldıklarını iletti. İtfaiye ekipleri çalışmalarına devam ederken, BEDAŞ ekipleri de sokak üzerindeki elektrik akımını kesti.

ÇATI YENİ YAPILMIŞTI

Olayı anlatan mahalle sakinlerinden Gülabi Azak, “Sabahın 6’sı gibi oldu. Evdeydik biz, gürültüye kalktık. Altında kimse yoktu, araba kalmış. Daha önce olmadı, hep başka yerlerdekileri görüyorduk” dedi. Başka bir görgü tanığı Muhsin Kurt ise “Binanın çatısı yeni yapılmıştı. Her tarafı açık, cereyan yapınca uçtu çatı” diye konuştu.

http://www.sariyerposta.com/

Etiketler: » » » » » » » » »
1405 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.