Reis Beni Başbakan Yapar mısın?  

logo

Reis Beni Başbakan Yapar mısın?  

Reis Beni Başbakan Yapar mısın?   

 

Makam aracını Tarabya Meydanı’nda durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, vatandaşlardan biri “Reis, beni Başbakan yapar mısın? Benden daha sadık dost bulamazsın” diye seslendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Malatya’ya gitmek için  Tarabya Köşkü’nden çıktı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın’ın eşlik ettiği  Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam aracını Tarabya Meydanı’nda durdu.

SOKAK SİMİDİ ALDIRDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya Meydanı’nda gördüğü sokak simitçisinden simit aldırdı. Korumalar simitleri alırken satıcı da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına gelerek elini öptü.

“BENİ BAŞBAKAN YAPAR MISIN?”

Bazı vatandaşlar da, Erdoğan’ın yanına gelerek sohbet etti. Vatandaşlardan biri, “Reis, beni Başbakan yapar mısın? Benden daha sadık dost bulamazsın” diye seslendi.

MALATYA’YA GİTTİ

Erdoğan, daha sonra Atatürk Havalimanı’na geçti.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı,  Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde Ulaştırma  Denizcilik ve Haberleşme Bakanı  Binali Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu,  İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  İstanbul İl Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan ve diğer ilgililer karşıladı.

 

 

Etiketler: » » » » » » »
1120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.