Programı Son Anda Değişen Gül, İhsanoğlu ile Karşılaşmadı

logo

Programı Son Anda Değişen Gül, İhsanoğlu ile Karşılaşmadı

Programı Son Anda Değişen Gül, İhsanoğlu ile Karşılaşmadı

gul-un-son-anda-programi-degisti-ihsanoglu-ile-6174826_7049_mAhmet Davutoğlu ile olan görüşmesi uzayan Abdullah Gül, cuma namazını kılacağı camiyi değiştirince Ekmeleddin İhsanoğlu ile karşılaşmadı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi programında olmamasına rağmen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Tarabya’daki Huber Köşkü’nde sürpriz bir görüşme yaptı. Görüşmenin uzaması üzerine Gül, cuma namazını kılacağı camiyi değiştirdi. Gül, aynı camiye halen muhalefetin “Çatı adayı” Ekmeledin İhsanoğlu ile karşılaşmadı.

GEÇ ÇIKTI, DAVUTOĞLU EŞLİK ETTİ

Gül’ün, Yeniköy Merkez Çarşı Camii’nde cuma namazını kılacağı açıklanmıştı. Ancak Davutoğlu ile sürpriz bir şekilde görüşünce köşkten geç çıktı. Gül, köşkün yakınındaki Tarabya Kalender Üstü Camii’ne geçti. Cumhurbaşkanı Gül’e Davutoğlu da eşlik etti.

EKMELEDDİN İHSANOĞLU GELDİ

Gül’ün gitmekten son anda vazgeçtiği Yeniköy Merkez Çarşı Camii’ne CHP ve MHP tarafından cumhurbaşkanlığı seçimi için ‘çatı aday’ gösterilen Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun geldi. İhsanoğlu, cami bahçesine girişte bazı vatandaşlarla tokalaştı.

10431523_814095505269660_5612157889933102970_nAk Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yönetim kurulu üyesi Sabri Avcı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile bir araya gelerek kısa bir süre sohbet ettiler.

Etiketler: » » » » » » »
1012 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.