PERAKENDE SEKTÖRÜ, AVM AÇILIŞINDA BULUŞTU Sarıyer Posta

logo

PERAKENDE SEKTÖRÜ, AVM AÇILIŞINDA BULUŞTU

PERAKENDE SEKTÖRÜ, AVM AÇILIŞINDA BULUŞTU

Perakende sektörünün önde gelen temsilcileri, AVM açılışında buluştu. Açılış dolayısıyla bir konser veren Fatih Erkoç, orkestrasıyla birlikte dinleyenleri büyüledi.

İstanbul perakende sektörünün önde gelen temsilcileri, bir AVM açılışı dolayısıyla bir araya geldi. Fatih Erkoç ve orkestrasının bir konser verdiği özel davete katılanlar eşsiz bir müzik ziyafeti yaşadı. Davetlilere konser öncesinde AVM’nin bahçesinde bulunan havuzda su şovu izletildi. Giselle Tavilson keman gösterisi de davetlilerin beğenisini kazandı. Açılışa, Artaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya,  Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve  Sarıyer Belediye Başkanı  Şükrü Genç, arsa sahibi Mehmet Evyap, Proje Mimarı Murat Kader, JLL  Türkiye’den  Tarkan Ander ve AVM’nin Genel Müdürü Özgen Özyurt’un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

ÖZEL SEKTÖRÜN HAYATA GEÇİRDİĞİ İLK ‘HAVARAY’ HATTI

15 milyon euro yatırım ile Türkiye’de bir ilk ve tek olduğu belirtilen Havaray hattı, Vadistanbul AVM’ye kolay ulaşım sağlayacak. 120 milyon TL’lik yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray’ın, çok yakında hizmete gireceği belirtildi. AVM’yi de kapsayan Vadistanbul projesi 3 etaptan oluştuğu söylenirken, projenin ilk 2 etabı tamamlanmış durumda olduğu belirtildi. Proje dahilinde bin 915 lüks konut ve 220 odalı, 5 yıldızlı bir otel yer aldığı açıklandı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
751 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.