PEHLİVANOĞLU: TEŞEKKÜRLER SARIYER

logo

PEHLİVANOĞLU: TEŞEKKÜRLER SARIYER

PEHLİVANOĞLU: TEŞEKKÜRLER SARIYER

İstanbul ve Sarıyer’de yerel basının öncüsü olan Sarıyer Posta 95. sayısı ile okurlarına ulaştı. 18 Mayıs’ta okuyucusuyla buluşan Sarıyer Posta Gazetesi, gündem yaratacak haberlerle 40 sayfa olarak piyasada

İlkeli ve objektif haberciliğiyle Sarıyerlilerin güvenini, takdirini kazanan ve yerel medya anlayışında fark yaratan Sarıyer Posta Gazetesi, yeni sayısıyla yine gündem yaratacak.  Sarıyer’e hizmeti misyon edinen ve yayın hayatına başladığı günden beri, tarafsız çizgisinden ödün vermeyen Sarıyer Posta, 40 sayfa baskısıyla 18 Mayıs’tan beri okuyucusuyla buluştu. Sarıyer’de kamuoyu oluşturma anlamında önemli görevler üstlenen Sarıyer Posta’da Sarıyer’in sesi olmaya devam ediyor.

Pehlivanoğlu: Biz Sarıyer halkının gazetesiyiz

levent pehlivanoğluSarıyer Posta’nın 95. sayısını okuyucusuna ulaştırmanın haklı gururunu yaşayan Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, yoğun bir çalışma sonucu 95. sayılarını Sarıyerlilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Gazetenin tarafsız ve kamusal yayıncılık anlayışına vurgu yapan Pehlivanoğlu, “Sarıyer’e hizmeti misyon edinen gazetemiz yoluna ara vermeden ve devam ediyor. Şartlar ne olursa olsun çizgimizden asla sapmayacağız ve Sarıyer’in ne sorunu varsa biz onun çözümü için kamuoyu oluşturacağız. Arkamıza Sarıyer halkının gücünü alarak yolumuza devam edeceğiz. Çünkü biz Sarıyer halkının gazetesiyiz. Bundan sonra da geçmişte olduğu gibi üretmeye ve Sarıyer’e hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Gazetemizin 95. Sayıdaki haber başlıklarından bazıları:

Zekeriyaköylüler çözüm bekliyor

İstinye’deki son yeşil alan da gidiyor

Lale Festivali sorunları beraberinde getirdi

Türkiye’nin en pahalı köyü

İDO’ya Baz tepkisi

İBB’den temizlik seferberliği

Başkan Genç anneleri unutmadı

Onur ödülü Vedat Türkali’ye

Fatih Ormanı tehdit altında

BODEP: Boğaziçi Kültür Yolu olmalı

CarrefourSA sosyal projelerine devam ediyor

Köy Anneler Günü’nde ünlüleri ağırladı

Masal gibi bir düğünle dünya evine girdi

Koca’Taş Mahallesi

Boğaz’da dev satış

Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nden anlamlı gece

Ferhat Göçer sözünü tuttu

 

Etiketler: » » » » » » »
3913 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.