AK PARTİ’NİN SARIYER’DE GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI!

logo

AK PARTİ’NİN SARIYER’DE GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI!

AK PARTİ’NİN SARIYER’DE GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI!

Her seçim dönemi yoğun bir propaganda çalışmalarında bulunan Ak Parti’de, görünmeyen kahramanlar referandum öncesinde de 7/24 esasına göre çalışarak, tüm Sarıyer’i afiş, pankart ve bayraklarla donatıyor…

Seçimlerde yoğun bir propaganda çalışması yürüten siyasi partilerin bir de görünmez kahramanları var. Görünmez kahramanlar, gece gündüz demeden partilerinin afiş ve pankartlarıyla cadde ve sokakları süsleyerek, seçim rüzgarlarının esmesine büyük bir katkı sunuyor. Onlardan biri de AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın pankart, afiş ve süslemelerinden sorumlu gönüllü üyesi Yaşar Göymen ve dört kişilik ekibi. Göymen ve ekibi gece gündüz demeden referandum mesaisi yapıyor. Bu ekip uzun zamandır Ak Parti’nin her seçim dönemi yürüttüğü başarılı propaganda çalışmalarında adeta görünmez kahramanlar!

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN BAYRAK ASIYORLAR

Her seçimde tüm Sarıyer’i AK Parti bayraklarıyla donatan pankarat ve afiş gibi kampanya çalışmalarını yürüten Yaşar Göymen ve ekibi, 16 Nisan öncesi de yoğun bir mesai yapıyor. SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) tarafından belirlenen alanlara ve yine partinin hazırladığı referandum kampanyasının afiş, pankart ve bayraklarını ekibiyle birlikte cadde ve sokaklara asan Göymen, sık sık partinin önde gelenlerinin, bakan, milletvekili ve genel merkez yöneticileri gibi konuşmacıların, mitinglerine geceden hazırlık yapıyor. Referanduma sayılı günler kala yaklaşık iki aydır Sarıyer’i AK Parti  bayrak ve sloganlarıyla süsleyen, kampanyanın görsel mesajını halka yansıtmakla görevli bu görünmez kahramanların işi seçim yasaklarının başladığı cumartesi günü 18.00’da sona erecek.

 

http://www.sariyerposta.com

1514 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.