Öztekin'den 8 Mart'ta özel anlamlı mesaj

logo

Öztekin’den 8 Mart’ta özel anlamlı mesaj

Öztekin’den 8 Mart’ta özel anlamlı mesaj

7 Haziran Seçimleri öncesi Partilerde siyasi hareketlilik her geçen gün artarak devam ediyor. Partilerinden Milletvekili aday adayları çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ak Parti İstanbul 2 Bölge Milletvekili aday adayı Soner Öztekin gazetemiz aracılığı ile 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

“Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadırlar. Bu nedenle kadınlarımıza sunulan imkanların arttırılmasının toplumsal huzur, barış ve gelişmede önemli rol oynayacağına inanıyorum. Tüm bu duygularla başta kurumumuzda çalışan kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım”

ÖZTEKİN: KADINLARIN İHMAL EDİLDİĞİ BİR TOPLUM İSTEMİYORUZ

Milletvekili aday adayı Öztekin, toplumların medeniyet düzeyinin en önemli belirleyicisi, kadın haklarına verilen değeri olduğunu ifade ederek, “Kadının ihmal edildiği, ikinci plana atıldığı, yok sayıldığı bir toplumun varlığını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi mümkün değildir. Kadınlarımızın toplumun her alanda kendini gösterebilmelerinin yanı sıra, faaliyetlere ve yönetime ortak olmaları da gerekmektedir. Aile kurumunun temel taşı olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarını sağlayacak şartları hazırlamak hepimizin ortak sorumluluğudur” dedi.

Levent PEHLİVANOĞLU

Etiketler: » » » » » »
1826 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.