OHAL İçin MGK Değerlendirecek

logo

 OHAL İçin MGK Değerlendirecek

 OHAL İçin MGK Değerlendirecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, MGK’nın OHAL kararını değerlendireceğini söyledi.

 

cevdet-yilmaz-ohal-degerlendirilecek-7367599AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz yaptığı açıklamada, MGK’nın OHAL kararını değerlendireceğini belirtti.

“BÜTÜN HUSUSLAR ELE ALINACAK”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’ın konuşmasından notlar; “MGK’da bütün hususlar ele alınacaktır. Önemli bir badireyi atlattık ancak tam anlamıyla atlatmış değiliz. Bir daha böyle hadiselerin yaşanmaması adına belli tedbirlerin yapılması gerekiyor.

“OHAL İÇİN MGK DEĞERLENDİRECEK”

Milli Güvenlik Kurulumuz toplandı. Bakanlar Kurulumuz toplanacak. Önemli bir gün. Mutlaka belirli kararların alınması gerekiyor. Gerekli olan neyse MGK ona karar verecektir. OHAL için MGK değerlendirecek. Olağanüstü hal de hukukun bir parçası. Buna ihtiyaç var diye değerlendirirse MGK adım atabilir. Mevcut kurallarla belki de değerlendirebilir. Onu hep birlikte göreceğiz.

“EYVAH, BİR NESİL KAYBOLDU”

Ankara’daydım, biraz geç öğrendim. Uzun süre boyunca inanamadım. Yeni nesil de maalesef bununla tanışmak durumunda kaldı. Çok yara verici bir hadise. Milletimiz siyasi partileri ve medyasıyla sahip çıktı. Eyvah dedim, bir nesil kayboldu. Ama daha sonra olan gelişmelerle değişti.”

Etiketler: » » » »
878 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.