ÖĞRENDİKLERİNİ VELİLERİNE SUNDULAR, Sarıyer Posta Gazetesi

logo

ÖĞRENDİKLERİNİ VELİLERİNE SUNDULAR

ÖĞRENDİKLERİNİ VELİLERİNE SUNDULAR

Özel Mürüvvet Evyap Anaokulu ve İlkokulu öğrencileri, “Kendimizi Düzenleme Biçimimiz” temalı değerlendirme sunumunu aileleriyle paylaştılar.

Sarıyer‘de bulunan Özel Mürüvvet Evyap Anaokulu ve İlkokulunun öğrencileri, 2. PYP teması olan “Kendimizi Düzenleme Biçimimiz” ünite sonu son değerlendirme sunumunu, velilerin katılımıyla gerçekleştirdiler. Sunumda anaokulundan 4. sınıfa kadar okulda eğitim gören tüm öğrenciler yer aldı.

AİLELERİYLE PAYLAŞTILAR

Öğrenciler 6 haftalık ünite boyunca edindikleri kazanım ve becerileri aileleri ile paylaştılar. Veliler, eğitim fuarı olarak düzenlenen sergi alanında hem kendi öğrencilerinin ürünlerini hem de diğer sınıflarda yapılan çalışmaları görme imkanı buldular.

SERGİ VE SUNUMLAR DÜZENLENDİ

Özel Mürüvvet Evyap Okullarının sınıf öğretmenleri ünite boyunca öğrencileri ile gerçekleştirdikleri okuma-yazma çalışmaları, matematik ve hayat bilgisi etkinliklerini sergilerken; İngilizce öğretmenleri de meslekler, okul topluluğu, yiyecekler ve alanlar gibi değişik konularda hazırlanan istasyonlarda sunumlar yaptılar. Beden Eğitimi, Müzik, Görsel Sanatlar ve PDR öğretmenlerinin derslerin nasıl işlendiğini gösteren panoları da görülmeye değerdi. Sunum bitiminde veliler tarafından doldurulan “çıkış kartları” Özel Mürüvvet Evyap Anaokulu ve İlkokulu öğrencilerine yeni hedefler belirlemek konusunda ışık tutacak.

 

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
376 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.