Nesil Yapı’nın haklı gururu...

logo

Nesil Yapı’nın haklı gururu…

Nesil Yapı’nın haklı gururu…

IMG_9395Yaşam alanlarına yönelik, ürün ve hizmetlerdeki beklentilerin arttığı günümüzde, Nesil Yapı, bu beklentilere cevap vermek için kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Nesil Yapı’nın satış öncesinden satış sonrasına varan sürecin her aşamasında; alışıla gelmiş yöntemlerden uzak, müşteri odaklı yaklaşımını, kendinizi shoowroma adım attığınız an hissedeceksiniz.

Banyo mobilyasından, vitrifiyeye, zemin ve duvar karosundan armatüre, küvetten duşakabine, ankastre cihazdan aksesuara kadar birçok ayrıcalık ve seçenek sizleri bekliyor.

Kısa bir süre önce İntema hizmet kalitesi ödülüne layık görülen Nesil Dekor’un işletmecileri Neşe Yazıcı ve Süleyman Etki, “başarı tesadüf değildir” diyerek haklı gururlarını gazetemiz ile paylaştılar. Yazıcı ve Etki, “Bugün, dünyanın en çok izlenen ve yenilikçi tasarımcılarıyla çalışan ve Türkiye’nin yapı sektöründeki lider firması Vitra ve Artema gibi birçok seçeneği müşterilerimize çözüm ve proje odaklı deneyimli personel kadromuzla  hizmet vermekteyiz” dediler.

“İyi Hizmetler Kalıcıdır” sloganı ile Reşitpaşa Posta Yolu Caddesi’ndeki iki katlı shoowroomda hizmet veren Nesil Yapı, geniş ürün yelpazesi ve servis ağı ile müşterilerini ağırlamaya devam diyor.

Bilgi Tel: 0212 323 50 01

 

3112 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.