MURAT ÇEKEM'DEN CHEERS MÜDAVİMLERİNE MÜZİK KEYFİ

logo

MURAT ÇEKEM’DEN CHEERS MÜDAVİMLERİNE MÜZİK KEYFİ

MURAT ÇEKEM’DEN CHEERS MÜDAVİMLERİNE MÜZİK KEYFİ

Pop müziğin güçlü sesi ve söz yazarı Murat Çekem,25 Şubat Cumartesi Akşamı Zekeriya Cheers’te sahne alıyor. Özlem Tekin’in son albümünde “Yüzde Seksen (Söz – Müzik) “Kimse Bilmez” (Besteci)ve “Erkekliğime Ver”( Söz Yazarı) adlı şarkılarda Murat Çekem’in imzası, bulunurken Kenan doğulu ve Murat Boz gibi ünlü isimlere gitaristlik ve vokalistlik yapıyor.

Kenan Doğulu ve Özlem Tekin’in konserlerinde gitarist ve vokalist olarak sahne alan Çekem, Zekeriyaköy Cheers’te özel bir geceye hazırlanıyor. Kendi şarkıları ve sevilen Türkçe Rock şarkılarla sahne şovu kuvvetli olan Çekem’in çıkacağı geceye tüm müzik severleri davet eden, Cheers 34’ün sahibi sahibi Şebnem Gürdem, Doyumsuz eğlence. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine süprizler yapmayı alışkanlık haline getirmeye devam ediyor.

ZEKERİYAKÖY’DE DOYUMSUZ EĞLENCE

Zekeriyaköy’de bulunan ve eğlence de söz sahibi haline gelen Cheers 34, yemekli Salı barı olmak üzere Cuma müzikli geceler, doğum günü akşamları, Cumartesi akşamları ise Dj Türkçe yerli ve yabancı pop müzik eşliğinde kendinizi adeta keyifli ve sıcak ortamda evinizde gibi hissediyorsunuz. Bu nezih ortamda bulunmak istiyorsanız,  Cheers davetlisiniz.

Levent PEHLİVANOĞLU

Etiketler: » » » » » » » » » »
1585 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.