MİTİNG ALANINDA HUMMALI ÇALIŞMA

logo

 MİTİNG ALANINDA HUMMALI ÇALIŞMA

 MİTİNG ALANINDA HUMMALI ÇALIŞMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılımıyla saat 15.30’da yapılacak Sarıyer mitingi için son hazırlıklar hummalı bir şekilde sürüyor. Ekipler, bir taraftan miting alanını hazırlarken, diğer taraftan polis, güvenlik tedbirleri almaya başladı.

Yarın yapılacak referandum öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 15.30’da son mitingini Sarıyer’de yapacak. Dün akşamdan başlayan miting alınındaki hazırlıklar sabah erken saatlerde devam etmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’nda, vatandaşlara hitap edecek.

Demir bariyerlerle kapatılan miting alanı için Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nin Yeni Mahalle Caddesi’ne bağlantıları baştan başa trafiğe kapatıldı. Miting için getirilen dev ekranları ekipler alana monta etme çalışmalarına erken saatlerde başladı. Alana, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı dev bir platform oluşturuldu. İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin önüne kurulan turnikelerle alana girecek olan vatandaşlar kapsamlı bir aramadan geçirilecek. Elektronik cihazlarla mitinge katılacak vatandaşların çanta ve üst aramaları yapılacak. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlar için Sarıyer‘in tüm mahallerinden öğleden sonra ücretsiz servisler kaldırılacak.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » »
838 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.