MHP’li Oğuzkan Yüksel’in ‘uykusuz geceleri’ mutluluk bestesi oldu

logo

MHP’li Oğuzkan Yüksel’in ‘uykusuz geceleri’ mutluluk bestesi oldu

MHP’li Oğuzkan Yüksel’in ‘uykusuz geceleri’ mutluluk bestesi oldu

OOSiyasetçi, sporcu ve sanatçı MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Oğuzkan Yüksel üçüncü evliliğini yaptığı koro arkadaşı Negahan Özlem Yüksel için yazdığı ‘Uykusuz geceler’ adlı şiiri aynı adla besteleyerek, Türk Sanat Müziği’ne yeni bir eser kazandırdı.

Nihavend makamında bestelediği eserinin söz ve notalarını sosyal paylaşım sitesi facebooktaki sayfasında sevenleriyle paylaşarak mutluluğunu dünyaaleme ilan eden Oğuzkan Yüksel, “Bir zamanlar imkansız gibi görünen büyük bir sevdanın, bugün gelinen mutlu sona ulaşmadan önce, sözü ve müziği bana ait ilk bestem. Belki de son bestemi, Edostlarımla paylaşmak istedim” dedi.C

Oğuzkan Yüksel’in paylaştığı bestenin altına kişisel yorumunu ekleyen eşi Nagehan Özlem Yüksel ise, “Sevda eğer gerçek ise imkansızlık asla yoktur. Eşimin bana en güzel hediyesi bu beste” diye yazdı.

Halen MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi olan Oğuzkan Yüksel geçmişte futbol takımının kaleciliğini üstlendiği Sarıyer Spor Kulübü’nün de Yönetim Kurulu Üyesi.  Oğuzkan Yüksel, eşi Negahan Özlem Yüksel ile birlikte Türk Sanat Müziği çalışmalarını da sürdürüp özel günlerdeki konserlerde yer alıyor.

 

1825 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.