MHP’li Erol Akkuş’tan aynı anda 8 önerge “abovvvv!” dedirtti..

logo

MHP’li Erol Akkuş’tan aynı anda 8 önerge “abovvvv!” dedirtti..

MHP’li Erol Akkuş’tan aynı anda 8 önerge “abovvvv!” dedirtti..

BMHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Erol Akkuş, meclis toplantısında Sarıyer’in sorunlarıyla ilgili detaylı bir gözlem yaptığını anlatan 8 önergeyi aynı anda verince dikkatleri üzerine çekti, hatta meclis koltuklarından şaşkınlık ifade eden ‘abovvvv!’ diye sesler yükseldi.

Erol Akkuş, MHP grubu adına verdiği önergesinde öncelikle Kocataş Mahallesi’ndeki toprak kaymalarına dikkat çekip, istinat duvarları yapılmasını istedi. Akkuş, Emirgan Boyacıköy sahil yolunda bulunan aydınlatma direklerindeki lambaların yanmamasından dolayı vatandaşların şikayet ettiğini belirtip, bu konuda da gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.A

MHP’li Erol Akkuş, verdiği önergelerle Merkez Mahallesi’ndeki Eski Sular Caddesi’nin kaldırımlarının tamir edilmesini, aynı mahalledeki Bürümcük Sokak ile Aziz Özgür Sokakta gerçekleştirilen yol ve kaldırım çalışmasının kısa sürede tamamlanmasını, Kısırkaya’ya çocuk parkı yapılmasını ve Kurban Bayramı için şimdiden kurban kesim yerleriyle ilgili önlemler alınmasını istedi. Akkuş ayrıca belediye hizmet binası ile evlendirme dairesi inşaatları konusunda da MHP grubu olarak bilgi talep ettiklerini belirtti.

 

C

1418 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.