MHP'Lİ BİLGİÇ KAFALARI KARIŞTIRDI!

logo

MHP’Lİ BİLGİÇ KAFALARI KARIŞTIRDI!

MHP’Lİ BİLGİÇ KAFALARI KARIŞTIRDI!

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, sosyal medya hesabından ‘Anlayana Bayrak, kısa gelirse alana direk’ başlığı ile yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı! Başkan Bilgiç’in paylaşımı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Ankara’da ziyaret etmesinin ardından gelmesi ‘Muhaliflere gönderme’ olarak yorumlandı!

BAŞKAN NE DEMEK İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, sosyal medya hesabı facebook sayfasından ilginç bir paylaşımla gündeme oturdu. Başkan Bilgiç, kendine ait sayfadan ‘Anlayana bayrak, kısa gelirse alana direk’ başlığıyla kafaları karıştırdı. Görenleri şaşkına çeviren paylaşımın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Ankara’da yapılan ziyaretin ardından gelmesi ise ‘Parti içi muhaliflere gönderme’mi yorumlarına neden oldu. MHP’li Bilgiç’in tartışmalara neden olan paylaşımında MHP’nin kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş’in sözlerine de yer vermesi dikkat çekti. Bilgiç paylaşımına bir de not düşerek, kopyacılık suçlamasında bulunuyor.

FACEBOOK’DAN PAŞLAŞTI

İşte MHP İlçe Başkanı Bilgiç’in paylaşımında yer verdiği o ifadeler:

unsal-bilgicAnlayana bayrak, kısa gelirse alana bayrak; Şimdilerde moda oldu modayı takip edenler hep dimdik duruyorlardı. Ancak bazen durmak yetmiyordu. Başbuğ bize şöyle diyordu. Bunu o dik durduklarını iddia edenler iyi biliyordu. Ama moda bu ya hepsi sadece duruyordu.”Hepiniz bir Türk Bayrağısınız” İşte o Bayrak gün geldi, rüzgar bekliyordu ve herkes yine de dimdik kıpırdamadan duruyordu. Şimdi siz durmaya devam edin. Biz yola vurduk. Şairin dediği gibi ışık ışık dalga dalga geleceğe yürüyoruz. NOT: Hepimiz Ülkücüyüz kimse 47/7 yi unutup ta bizi bizden çalıp, orda burada bedava pazarlamasın.

Etiketler: » » » » » » » » » »
2117 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.