MHP Sarıyer’in 2014 adayı kesin gibi..

logo

MHP Sarıyer’in 2014 adayı kesin gibi..

MHP Sarıyer’in 2014 adayı kesin gibi..

1ERDAL ÇOBAN; “ADAYIMIZ TANINAN, BİLİNEN, SARIYER’İ SEVEN BİRİ”

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, Sarıyer Posta Haber Müdürü Tuncay Dağlı’ya verdiği röportajda 2014 yerel seçiminde belediye başkan adayı olarak halkın önüne çıkaracakları adaylarının hemen hemen kesinleştiğini ve yaklaşık iki hafta sonra adını açıklayacaklarını söyledi.

Erdal Çoban, başkan adayının herkes tarafından tanınan, sayılan ve sevilen biri olduğunu ancak şuana kadar siyaseten öne çıkmadığını belirterek,Kafamızda belli bir aday var. On, on beş gün içinde kim 2olduğunu açıklayacağız. Farklı bir isim. Hiç aday olmamış ve siyaseten öne çıkmamış biri adayımız olacak. Genel Merkez ve İstanbul milletvekillerimizle görüşmeler oldu, birkaç kez biraraya geldik konuştuk, şu an sadece teknik anlamda diyaloğumuz sürüyor. Kendisi de tamam derse kesinleşecek” dedi..

Dağlı’nın “Eski adaylarınızdan biri mi?” sorusuna ise Çoban, “Eski adaylarımızdan biri değil, açık söylemek gerekirse 2014’teki adayımız Sedat Özsoy değil. Yeni bir isim, herkesin tanıdığı, Sarıyer’i seven, hizmet etmeyi seven biri” şeklinde cevap verdi

3MHP SARIYER’DE 30 BİN YENİ ÜYE YAPMAYI HEDEFLEDİ

Öte yandan 19 Mayıs 2013’te yeni üye kaydı yapmaya başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı 30 bin yeni üye sahibi olmayı hedefledi.

Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda mehteran konseri eşliğinde üye kayıt çalışmalarını başlatan MHP’nin yerel seçimlerin yapılacağı 29 Mart 2014’e kadar bu faaliyetini sürdüreceği belirtildi. Kadın Kolları Başkanı Esma Hancıoğlu’nun da yer aldığı üye kayıt çalışmasına çok sayıda Sarıyerlinin ilgi gösterdiği belirtildi.

Erdal Çoban’ın Sarıyer Posta’ya verdiği röportajın geniş şekli gazetemizin 62. sayısında yer alacak

2643 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.