METRO'DA İLK NİKAH!

logo

METRO’DA İLK NİKAH!

METRO’DA İLK NİKAH!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından metro istasyonlarında nikah kıyılacağının duyulmasından sonra ilk nikah Haliç Metro İstasyonu’nda kıyıldı

Haliç Metro İstasyonunda ilk nikah töreni düzenlnedi. 5 yıldır vatman olarak görev yapan Alper Odabaş ile Yeşim Demiray çifti istasyona gelin arabası gibi süslenen metro ile geldi. Hacı Osman metro durağından aileleri, yakınları ve belediye yetkilileriyle metroya binen çift Haliç Metro İstasyonuna ulaştı.

DİĞER PERONLARDA DA YAPILACAK

Metro İstasyonu seyir terasında gerçekleştirilen törende nikahı Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Metro İstanbul Genel Müdürü Kasım Mutlu ile Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar yaptı. Burada konuşan Genel Müdür Mutlu, “Bu peronumuzda başladığımız nikah törenlerini diğer peronlarımızda da yapacağız” dedi.

“FARKLILIKLARI SEVİYORUM”

Nikahın ardından basının sorularını yanıtlayan damat Alper Odabaş, “Müdürlerimizle sohbet ederken böyle bir konu geçti. Farklı şeyleri severim. Sürprizleri severim. Daha sonra genel müdürümüz destek verdi. Ve buradayız çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. İmzalarımızı attık” dedi.

 

Etiketler: » » » » » » »
983 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.