Mehmet Özveren “ Saffet Usta ” isimli kitabı yayımlandı

logo

Mehmet Özveren “ Saffet Usta ” isimli kitabı yayımlandı

Mehmet Özveren “ Saffet Usta ” isimli kitabı yayımlandı

Mehmet Özveren’in Babası Koyulhisarın Yukarıkale eski ama unutulmayan herkesin çok sevdiği yaşanmış hayatını Saffet Özveren’in öykülerini konu alan ” Aydınlanma Saffet Usta ” kitabı yayımlandı.Dün akşam kitabın imza günü vardı. Bizde katıldık.

sariye5Koyulhisarın eski ustalarından olan iş insanı yardımsever Saffet Özveren, oğlunun kaleminden kitaplaştırıldı. Her yaştaki okuyucunun bu kitapta kendisinden bir şeyler bulacağını belirterek, anılarını yazmaya devam edeceğini kaydetti. Kitabı aldım ve okumaya devam ediyorum çok yakında.

Yazar Özveren, yeni kitabının imza gününde

Mehmet Özveren, babasını kaleme aldığı yeni kitabı ” Saffet Usta” için düzenlenen imza günü ve söyleşide okuyucularıyla bir araya geldi. Özveren, kitabı için okuyucularıyla Pınar Mahallesi Sosyal ve Yardımlaşma Derneğinde Okuyucularının aldığı kitapları imzalayan Mehmet Özveren, daha sonra www.koyulhisar.com Genel Yayın Yönetmeni Selim EFE ile birlikte söyleşide, kitaba konu olan portreler hakkında bilgi verdi. Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz’da programa katıldı.

 

Etiketler: » » »
1830 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.