Mecliste ‘Sana ne’ polemiği

logo

Mecliste ‘Sana ne’ polemiği

Mecliste ‘Sana ne’ polemiği

Sarıyer Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk meclis toplantısı Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Tatışmalara neden olan meclis toplantısı yine tartışmalara neden oldu. 

Bayram sonrası yapılan ilk meclis toplantısı gergin başladı. AK Parti, CHP Meclis üyeleri arasında yaşanan polemiklere sahne olan meclis toplantısında, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in konuşması damga vurdu. AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Çelik’in meclis üyeleri, basın mensupları ve meclis çalışanlarına çikolata dağıtarak başladığı meclis toplantısına, ilerleyen saatlerde tartışmalarla devam etti.

Başkan Genç’ten Bozkır’a “Sana ne” tepkisi

1Mecliste gündem dışı söz alan AK Parti Meclis Üyesi Selçuk Bozkır’ın, Sarıyer Belediyesi’nin 300 milyon TL borcu olduğunu ve ‘Batık bir belediye’ demesi, üzerine; Belediye Başkanı Şükrü Genç, oturduğu yerden Bozkır’a “Sana ne” diyerek karşılık vermesi meclis ortamını gerdi.

Başkan Genç’in bu çıkışına karşılık tepki gösteren AK Parti meclis üyeleri ile Başkan Genç arasında tartışmaya neden oldu. Daha sonra kürsüye çıkarak konuşmaya devam etmesi gerginliğin sürmesine neden oldu.

Mecliste yaşanan tüm detaylar gazetemizin 98. Sayısında yer alacak.

Etiketler: » » » »
3428 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.