MCDONALD'S HİZMET ÖDÜLLERİNİ KİLYOS'TA VERDİ

logo

MCDONALD’S HİZMET ÖDÜLLERİNİ KİLYOS’TA VERDİ

MCDONALD’S HİZMET ÖDÜLLERİNİ KİLYOS’TA VERDİ

Dünyanın en büyük fastfood zincirlerinden olan McDonald’s çalışanlarına hizmet ödüllerini Sarıyer Kilyos’ta düzenlenen etkinlikte takdim etti.

McDonald’s markasının Türkiye’de 258 restoranı ve 5 bin çalışanı bulunuyor. 30 yılı geride bırakan marka, bünyesinde 5, 10, 15 ve 20. yıllarını dolduran personeller için hizmet ödülü verdi. Ödül takdimi Sarıyer Kilyos’taki Dalia Beach’de gerçekleştirildi. Burada konuşan McDonald’s Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Mehmet Büyükçolak, yüzlerce iş başvurusu aldıklarını söyledi. Marka olarak çalışanların mutluluğu ile profesyonel gelişimlerine önem verdiklerini kaydeden Büyükçolak, bu konudaki çalışmalardan bahsetti. McDonalds’da eğlenceli ve dinamik bir ortamın olduğunu dile getiren Büyükçolak, çalışanların kariyerlerinde yükseldiğini anlattı.

MESLEKİ GELİŞİME OLANAK SAĞLANIYOR

Bunu yaparken de eğitimlerle mesleki olarak da gelişmelerine olanak tanındığını açıkladı ve büyük bir ailenin parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti vurguladı.  Aile olmanın şartının da birlikte dayanışma içinde çalışmak olduğunu aktaran Büyükçolak, “İnsan kaynakları stratejimizi bu hissi yaşatabilmek için kurguluyoruz” dedi.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
506 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.