Mahalle Başkanı, Meclis üyelerine fena çattı

logo

Mahalle Başkanı, Meclis üyelerine fena çattı

Mahalle Başkanı, Meclis üyelerine fena çattı

CHP Sarıyer’de devam eden delege seçimleri devam ediyor. Bugün Büyükdere Mahallesi’nde yapılan delege seçimlerine katılan Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Ali Rıza Yılmaz ve Nihal Nevruz, CHP Büyükdere Mahalle Başkanı İsmail Mırık tarafından sert bir dille eleştirildi.

ismail-mırık-chpCHP Sarıyer’in devam etmekte olan delege seçimleri Büyükdere Mahallesi’nde devam etti. Delege seçimleri için mahalleye gelen Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Ali Rıza Yılmaz ve Nihal Nevruz, Büyükdere Mahalle Başkanı İsmail Mırık’ın sert eleştirilerinin hedefi oldu. Mırık, sosyal medya hesabından Ali Rıza Yılmaz ve Nihal Nevruz’u topa tuttu.

Mırık: Genel seçimlerde ortalıkta gözükmeyenler ortalıkta geziniyor

Delege seçimlerine katılan meclis üyelerini sosyal medya üzerinden sert bir dille kınayan Mırık, “CHP Sarıyer delege seçimleri için bugün Büyükdere mahallemizi ziyaret eden meclis üyelerimiz Ali Rıza Yılmaz ve Nihal Nevruz’u Büyükdere Mahalle Başkanı olarak kınıyorum. Sizin göreviniz delege seçimlerinde değil, genel seçimlerde mahalleleri gezmektir. Ama ne hikmetse genel seçimlerde hiç ortalıkta gözükmediniz. Hangi yüzle mahallemize geliyorsunuz” dedi.

“Özel şoförlü adamları halk tanımıyor”         

Mırık, meclis üyelerine yönelik eleştirisini şu sözlerle dile getirdi: “Mahallemdeki insanlar bu özel şoförle gelen adamlar kim diye sordu. CHP Meclis Üyeleri dedim. Mahallemizin meclis üyelerini hiçbir üye tanımıyor, niye gelmişler ki diye sordular. Mahallemizde çok işsiz var onları sormaya gelmişler dedim ve herkes birbirine bakarak güldü. doğruyu söyle onlar böyle insanlık işi için gelmezler dediler. Bende üzülmeyin birazdan giderler bir dahaki seçime kadar nasıl olsa görmezsiniz dedim.”

Mırık, Delege seçimlerini de eleştirdi

Delege seçimleri Sarıyer’de hiçte istenildiği gibi gitmediğini belirten Mırık, “Her türlü oyunlar oynanmaya başlandı şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

 Sosyal medyada gündem konusu oldu

Büyükdere Mahalle Başkanı İsmail Mırık, paylaşımıyla birçok partiliden destek alırken, birçoğu da eleştirerek, yanlış olduğunu söylemesine rağmen Mırık,  sözlerinin arkasında olduğunu belirtti.

2562 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.