KUMSALDA BALIK KEYFİ YAPTINIZ MI?

logo

KUMSALDA BALIK KEYFİ YAPTINIZ MI?

KUMSALDA BALIK KEYFİ YAPTINIZ MI?

Rumeli Kavağı’nda deniz kenarında hizmete giren Altınkum Restaurant, rüya gibi konsepti ile kısa süre içerisinde Sarıyer’in aranan mekanı haline geldi.  

Rumeli Kavağı’nda hizmete giren Altınkum Restaurant rüya gibi bir konseptle özellikle toplu organizasyonların aranan mekanı olmaya başladı. Kumsalda balık yemek isteyenlerin uğrak yeri olan mekanda düğün, nişan ve toplu organizasyonlarda ferah ve nezih bir ortam sunuyor.

KUMSALDA RÜYA GİBİ AMBİANS

Adını ‘Altın’ renkli kumsalından alan Altınkum Plajı’nın hemen yanında, İstanbul Boğazı’nın Karadeniz ile kesiştiği 3. Boğaz Köprüsü manzaralı muhteşem ambiyansta, bin kişilik yemekli profesyonel DJ ekibi ve havai fişek eşliğinde dillere destan masalsı bir düğün yapmak isterseniz işte Altınkum Balıkçı İlyas Usta güler yüzlü kadrosuyla hizmetinizde. Hayatınızı birleştireceğiniz sevgilinizle, bir ömür boyunca unutulmayacak evlilik teklifi için, Altınkum kumsalında sizin için hazırlanacak evlilik teklifi konseptiyle bir ilki gerçekleştirebilirsiniz.

ZENGİN DENİZ ÜRÜNLERİ

Açıldığı günden itibaren müşterilerine rüya gibi bir konsept sunmayı hedefleyen Altınkum Restaurant Balıkçı İlyas Usta, serpme kahavaltısı ve zengin deniz ürünleri ile bol alternatifli bir menü sunuyor. Midye tava ve dolma, kalamak tava ve ızgara, karides çeşitleri, dil kavurma, fener kavurma, balık kokoreç, tuzda balık, toprakta kalkan, metrelik levrek kebap, hamsi, çinekop, karıkanat, tekir, dil, mezgit, deniz levrek, deniz çipura, levrek, çipura, kaya levreği, kalkan, lüfer ve kırlangıç menüde yer alan balık çeşitlerinden bazıları.  Bu zengin menüden yemeğinizi yerken alkolde alabilirsiniz.

27 ÇEŞİT SERPME KAHVALTI

Muhlamada 23 yıllık tecrübesi ile İlyas Usta Muhlaması’nı tatmak isterseniz mutlaka Altınkum Restaurant’a uğramalısınız. Tüm ürünlerinin Kars yöresine ait olduğu, Serpme Kars Kahvaltısı’nı 30 TL’ye tadarken, beyaz peynir, taze kaşar, eski kaşar, bal-pekmez, çeçil peyniri, tulum peyniri, örgü peyniri, dil peyniri, yumurta, daha birçok çeşit ve sınırsız çay bulabilirsiniz.

FASIL GRUBU İSTERMİSİNİZ

Rumeli Kavağı‘nda Denize sıfır manzarasıyla, kumsalda yemek yeme keyfini renklendirirken, eğlencede de Altınkum Restaurant renkli bir sunum gerçekleştiriyor. Her salı akşamı Roman ekibi ile müşterilerine renkli bir akşam yaşatan Altınkum Restaurant’da, özel istek üzerine farklı günlerde fasıl grubu da sahne alıyor.

İletişim:

Rumeli Kavağı İskele Cad. No:8

Altınkum Plajı/ Sarıyer

Tlf: 0212 242 47 47

Gsm: 0 535 063 34 98

Twitter/İnstagram/Facebook:balikciilyasusta

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
4786 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.