Komşu Birliği’nden gazetemize büyük jest

logo

Komşu Birliği’nden gazetemize büyük jest

Komşu Birliği’nden gazetemize büyük jest

Sarıyer’in her noktasına ulaşarak yakaladığı tüm sorunları kamuoyuyla paylaşan Sarıyer Posta’ya Zekeriyaköy Komşu Birliği’nden destek geldi.

Zekeriyaköy’de hayatın her alanında başarılı projelere imza atan Sivil Toplum Kuruluşu, Zekeriyaköy Komşu Birliği,  Sarıyer Posta Gazetesi’ni Zekeriyaköy’de dağıtılması kararını aldı. Tek tek evlere ve iş yerlerine dağıtılan gazetemize oldukça yoğun ilgi gösterdi.

Pehlivanoğlu: Bu destek bizler için çok önemli

Sivil Toplum Kuruluşu, Zekeriyaköy Komşu Birliği, Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Zekeriyaköy Komşu Birliği’ne bu işbirliği için teşekkür ederek, “Zekeriyaköy Komşu Birliği, gazetemizin yayın çizgisinden dolayı dağıtma kararı alması bizler için çok önemli. Sarıyerli vatandaşlarımızın Sarıyer’deki gelişmelerden anında ve tarafsız bir şekilde haberdar olması ve de gazetemize ticari reklam verenlerin ulaşmak istedikleri kitleye ulaşmalarından dolayı önemli bir hizmet. Zekariyaköy, Garanti Koza ve Köyler bölgesinde 2 binin üzerinde gazete dağıtmaktayız. Yani minimum 5000 kişiye hitap etmekteyiz” İfadelerini kullandı.

Zekeriyaköylüler’den teşekkür

Böyle bir çalışma başlatıldığı için ve gazetemize ulaşmanın daha kolay olduğu için Zekeriyaköylüler hem Zekeriyaköy Komşu Birliği’ne hem de Sarıyer Posta Gazetesi’ne teşekkür etti.

 

Etiketler: » » » » » » » »
2253 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.